SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Šišák bajkalský 80 tbl.

Šišák bajkalský 80 tbl.

VYPREDANÉ

100% přírodní sedativum • reguluje krevní tlak • zmírňuje bolesti hlavy • normalizuje spánek • zlepšuje celkový zdravotní stav • brání vzniku aterosklerózy • zlepšuje funkční stav kardiovaskulárního a nervového systému • má zklidňující vlastnosti

šišák bajkalský
Tato úžasná bylinka Šišák bajkalský roste jen v Bajkalské oblasti.So svým silným protizánětlivým účinkem patří k 50 základním bylinám používaným v tradiční čínské medicíně a je populární i v tibetské medicíne.Je 100% přírodní sedatívum.Šišiak dokáže stimulovat imunitní systém, je přírodním anti- histaminikom, má antialergické účinky, je vhodný k léčbě příznaků senné rýmy.
Má silné antibakteriální a antivirotické účinky, inhibuje i virus HIV, chřipkové viry, Staphilococcus aureus, Corynebacterium diphtheriae, Pseudomonas aeruginosa, Streptococcus pneumoniaea, Neisseria meningitidis, Candida albicans a mnoho ďalších.Šišiak má antiseptické účinky, užívá se při infekcích horních dýchacích cest, astmatu , bronchitidě, působí proti zánětům a horúčke.Má ochranné účinky na játra, čistí ji, regeneruje a tím zlepšuje její činnost. Je účinný při problémech s krevním tlakem, který normalizuje. Látky, které jsou obsaženy v této bylině chrání srdce a srdečně-cévní systém. Odstraňují bušení srdce nervového původu a tlumí srdeční arytmie sedativum při funkčních poruchách nervové soustavy jako jsou nespavost, úzkost, deprese, stres, bolesti hlavy, šumění v hlavě, duševní vyčerpání, nervové zhroucení a pod.Obnovuje imunitní buňky po chemoterapii a ozařování zejména u pacientů s karcinomem plic. Podporuje krvetvorbu, posiluje kostní dřeň a je výborný jako podpůrná léčba při onkologických onemocněních.
účinky:
přirozeně tlumí alergie
má silné antivirové a antibakteriální účinky
chrání a regeneruje játra
normalizuje krevní tlak a odstraňuje arytmie
zlepšuje psychický stav, deprese, upravuje spánek
vhodný je po chemoterapii a ozařování
obnovuje imunitu
Složení: extrakt z šišáku (Šišák bajkalský) - 0,2 g kyseliny askorbové - 0,01 g
Dávkování: 1 tableta 3 x denně, léčba: 10-14 dní.
Neobsahuje geneticky modifikované plodiny.
Balení: 80 tablet
VÝROBCE: Ukraina

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info