SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Milon - 6 na klouby

Milon - 6 na klouby

Skladom

Bylinný komplex pro zlepšení funkčního stavu pohybového aparátu.

  • Cena: 307,20 Kč s DPH

Artróza, artritida a další revmatické onemocnění - Damoklův meč bolesti visí nad miliony lidí na tenké niti analgetik a připravený ke kolapsu v každém okamžiku.
Problém je v tom, že věda není zatím schopna plně pochopit podstatu této skupiny chorob - mají mnoho primárních zdrojů: konstantní opakovaný pohyb, zranění, špatné stravovací návyky, stres, oslabená imunita, nepreliečená předchozí infekce ... Často je obtížné určit, co bylo začátkem nemoci.
V mnoha případech je zřejmě zdrojem nemoci zánět, při kterém dochází k destrukci chrupavky - průsvitného elastického těsnění, které zajišťuje správný pohyb hlav obou kostí kloubu. Zánět je doprovázen dlouhodobou bolestí.
Odborníci se domnívají, že řešení tohoto problému může být v zabezpečení, aby spoje měly všechny potřebné živiny a tak by se pomohlo obnovit normální provoz chrupavky a zároveň dodaly prostředky, snižující zánět a bolest.

"Milo-6" - komplex biologicky aktivních látek, léčivých rostlin, které zlepšují funkční stav pohybového aparátu.
V klinické praxi na Altaj State University Medical byl "Milo-6" zkoumán jako pomoc v komplexní léčbě pacientů se zánětlivými a metabolickými degenerativními onemocněními kloubů.
Zpráva o výsledcích studie naznačuje, že "Milo-6" působí na:
• snížení zánětu, svalového napětí a otoků kloubů,
• Snížením ranní ztuhlosti, snížení bolesti večer a v noci.

Složení: Kořen lopuchu, Oman - oddenky a kořeny, kořen pampelišky, oddenky mochny.

Forma produktu: 100 tablet po 0,5 g
Způsob použití: Dospělí užívají 2 tablety 2 krát denně s jídlem. Doba trvání - 30 dní. Pokud je to nutné, můžete se opakovat po 10 dnech.
Nedoporučuje se při přecitlivělosti na jednotlivé složky, v těhotenství, při kojení. Před použitím se doporučuje konzultovat s lékařem.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info