SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Milon - 11 na prostatu

Milon - 11 na prostatu

VYPREDANÉ

Bylinný komplex ke zlepšení funkčního stavu močové a pohlavní soustavy u mužů.

Až 85% lidí starších 25 let trpí prostatitidy. Každá druhá se vyvine na adenom prostaty. Výskyt prostatitidy neustále roste, a to není náhoda! Koneckonců, nejčastější poloha příliš mnoho mužů je popsána v jednom krátkém slově: sezení. Řízení auta, práce na počítači, ... - sedavý způsob života nevyhnutelně vede ke stagnaci krve v pánevní oblasti, a v důsledku toho - k prostatitidě. Zánět prostaty způsobuje mechanické stlačení trubek a prudký pokles činnosti.

"Milon -11" je komplex biologicky aktivních látek, léčivých rostlin, které zlepšují funkční stav močové a pohlavní soustavy u mužů. Kromě toho, v "Milo-11" je zinek - esenciální stopový prvek, který se podílí na tvorbě mužských pohlavních hormonů.

V klinické praxi na Altai State University Medical byl "Milo-11" zkoumán jako pomůcka při komplexní terapii u mužů s chronickou prostatitidy.
Zpráva o výsledcích studie naznačuje, že "Milo-11" jako další nástroj k léčbě:
• zmírňuje příznaky dysurie (LUTS);
• snižuje zánětlivou aktivitu,
• zlepšuje účinnost standardní terapie v akutní fázi chronické prostatitidy.

Složení: Bergenia odnože, kořen lopuchu, Echinacea bylina, lístky šalvěje, kořen lékořice, Hedysarum kořeny, Aerosil, oxid zinečnatý, stearan vápenatý.

Forma produktu: 100 tablet po 0,5 g
Způsob použití: Dospělí (muži) 1-2 tablety 2 krát denně s jídlem. Doba trvání léčby 30 dní. Pokud je to nutné, kúra může být opakována po 10 dnech.

Nedoporučuje se při přecitlivělosti na jednotlivé složky. Před použitím se doporučuje konzultovat s lékařem.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info