SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Lopuchový olej s výtažkem z propolisu

Lopuchový olej s výtažkem z propolisu

VYPREDANÉ

Eliminuje křehké, suché a poškozené vlasy.

lopuchový olej- olej z kořenů lopuchu je nenahraditelný a velmi účinný prostředek pro péči o vlasy, který se používá v lidovém léčitelství od starověku. Lopuchový olej obsahuje přírodní inulin, bílkoviny a esenciální mastné oleje (palmitová a stearová kyselina), třísloviny, minerální soli a vitamíny. Lopuch olej zvyšuje kapilární krevní oběh a obnovuje metabolismus v pokožce hlavy, účinně vyživuje a posiluje kořínky vlasů a urychluje jejich růst, zastavuje padání vlasů, odstraňuje lupy, svědění a suchost pokožky hlavy, obnovuje slabé a poškozené vlasy (po barvení a trvalé). Po jeho použití vlasy houstnou, zvětšují objem a získávají lesk.

Lopuch olej s propolisemobsahuje propolisový extrakt, který má blahodárné účinky na pokožku a vlasy. Kosmetičky jsou se dobře vědomy toho, že atraktivní vzhled mají v první řadě být zdravé vlasy. Esenciální oleje propolisu mají antimikrobiální a baktericidní účinky. Lopuch s propolisem zvyšuje pevnost vlasů a je efektivní zejména pro suché a poškozené vlasy, a to i po barvení nebo trvalé ondulaci.

složení:Olej z kořene lopuchu, propolis (sójový olej, lopuch, propolis), 100ml

Způsob použití:Teplý olej nanést na vlasy a vlasovou pokožku, jemně třít do vlasových kořínků. Ze šátky nebo ručníku a igelitu vyrobit zábal. Nechat působit přibližně hodinu, potom umýt hlavu běžným způsobem.

Obsah: 100 ml

Země původu: Rusko

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info