SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Lopuchový olej s kopřivou

Lopuchový olej s kopřivou

Skladom

Stimuluje růst vlasů, posiluje kořeny.

  • Cena: 122,30 Kč

lopuchový olej- olej z kořenů lopuchu je nenahraditelný a velmi účinný prostředek pro péči o vlasy, který se používá v lidovém léčitelství od starověku. Lopuchový olej obsahuje přírodní inulin, bílkoviny a esenciální mastné oleje (palmitová a stearová kyselina), třísloviny, minerální soli a vitamíny. Lopuch olej zvyšuje kapilární krevní oběh a obnovuje metabolismus v pokožce hlavy, účinně vyživuje a posiluje kořínky vlasů a urychluje jejich růst, zastavuje padání vlasů, odstraňuje lupy, svědění a suchost pokožky hlavy, obnovuje slabé a poškozené vlasy (po barvení a trvalé). Po jeho použití vlasy houstnou, zvětšují objem a získávají lesk.

Lopuchový olej s kopřivou obsahuje výtažky z kořenů lopuchu a kopřivy. Je obohacen o další komplex vitamínů, včetně vitaminu K, karotenoidů, fytoplanktonu a sitosterolu, a co je nejdůležitější - chlorofylu, který působí podobně jako v rostlinách, je důležitým stavebním kamenem a zdrojem živin pro vlasové kořínky a pomáhá zesílit.

složení:Olejový výtažek z kořene lopuchu a kopřivy (sójový olej, kořen lopuchu, listy kopřivy), 100ml

způsob použití: Teplý olej nanést na vlasy a vlasovou pokožku, jemně třít do vlasových kořínků. Ze šátky nebo ručníku a igelitu vyrobit zábal. Nechat působit přibližně hodinu, potom umýt hlavu běžným způsobem.

Obsah: 100 ml

Země původu: Rusko

Alternativní produkty

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info