SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Malavit krém-gel, 75 ml

Malavit krém-gel, 75 ml

Skladom

Gel Malavit má hygienické (preventivní) a kosmetické účely.Aktivní složka gelu má silný protizánětlivý, antiseptický účinek s výraznými antifungálních, antivirovými a deodorantové vlastnostmi.

  • Cena: 550,70 Kč s DPH

Výrobce: Rusko

Malavit krém -gel má hygienické (preventivní) a kosmetické účely. Aktivní složka gelu má silný protizánětlivý, antiseptický účinek s výraznými antifungálních, antivirovými a deodorantové vlastnostmi.

Základem speciálního krému Malavit krém-gel je energoinformačních kosmetický přípravek Malavit. Malavit obsahuje vynikající přírodní složky z oblasti Altaje (mumio, kamenné máslo, ionty mědi a stříbra, koření, byliny, minerály a další bioaktivní látky).

účinky:

-herpes,
-pásový opar
-zápaly pokožky
-otlaky

Farmakologický účinek:napomáhá hlubokému proniknutí jeho složek do tkáně a jejich dlouhodobému působení, což vede k účinnější regeneraci tkání. Glycerin a ve vodě rozpustný olej z hroznových jader hydratuje a změkčuje pokožku.Krém se používá jako podpůrný prostředek při léčbě zánětlivých procesů v kůži a sliznici těla.

dávkování:Pro různé poranění kůže a měkkých tkání:

Na neporušenou kůží, modřiny na těle se doporučuje natírat 2-3 krát denně

Při traumatickém zánětu měkkých tkání a pohybového aparátu-opatrně vmasírujte gel do té části těla, kde je třeba snížení otoku a analgetický účinek;

V dermatologii se doporučuje používat na herpetické léze rtů a kůže. Gel aplikujte na povrch lézí 3-4 krát za den, nemyjte.

Složení: Aqua, Neutral gel, Glycerin, Malavit, Menthol, Grape Seed oil (hroznový olej).

Obsah: 75ml

Země původu: RU

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info