SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Endokrinní krém-gel na štítnou žlázu, 50 ml.

Endokrinní krém-gel na štítnou žlázu, 50 ml.

Skladom

Pro zdraví štítné žlázy. Znáte ten pocit neustálé únavy?Nemůžete se zbavit pocitu, že den trvá věčně a domácí práce nikdy neskončí? A ráno prostě nemůžete vstát. Zdá se, že to je chronický únavový syndrom: konstantní napětí a zlý sen ...

  • Cena: 323,10 Kč s DPH

Výrobce: Rusko

Ve skutečnosti to může být prvním příznakem onemocnění štítné žlázy, protože na ní závisí naše blaho, nálada a výkon. Proto je důležité, abychom se postarali o její zdravie.Pre zlepšení funkce štítné žlázy, aby byla zachována její zdraví, jsou vynikající byliny jako krvavček bílý, hvězdice bezlistenná. Ty se nacházejí v mnoha receptech tradiční medicíny, jsou úspěšně používány bylinkármi.V současné době nemusíme hledat tyto byliny v přírodě, existují jejich tinktury a masti. Nemusíme počítat jejich správný poměr a sami se vyrovnávat s problémy se štítnou žľazou.Komplex z těchto bylin je možné nalézt na pultech lékáren: krém-gel "Endocrinol" obsahuje výtažky z Potentilla alba, Stellaria a lnice.

Krvavček bílýpomáhá eliminovat funkci štítné žlázy. PhD E. Prikhodko tvrdí, že pacienti s poruchami štítné žlázy, léčení krvavčekom bílým, se těší z jeho dobrého vlivu - až do úplného uzdravení.

hvězdicese doporučuje na vyřešení problémů s uzlíky a odstranění lymfatické stagnace. Aplikuje na oblast štítné žlázy ve formě mastí, také podporuje resorpci uzlíků.

Ingredients:Aqua, Glycerin, Mineral oil, Potentilla alba Extract, Stellaria Media Extract, Linaria vulgaris Extract, Elaeis guineensis Oil, Galleria oil, Triethanolamine, Carbomer, Citrus Paradisi Peel Oil, Geranium maculatum Oil, Citrus Bergamo Leaf Oil, Myristika fragrans Oil, methylparaben

použití:krém aplikujte 1-2 krát denně na kůži v oblasti krku.

Obsah: 50ml

Země původu: Rusko

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info