SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Ovis olio gel tonizující s propolisem

Ovis olio gel tonizující s propolisem

Skladom

Základem masážního gelu Ovis Olio s propolisem je spojení složek rostlinného a živočišného původu.Aktivní složky smetany z mléka australských ovcí jsou výborným zdrojem výživných látek na poškozené a stárnoucí buňky chrupavek a svalové hmoty. Gel také obsahuje biologické látky z čagy, propolisu, lopuchu, pelyňku a je obohacen olejem z jedle sibiřské a australského čajovníku. Příznivě působí na pohybové ústrojí.

  • Cena: 166,70 Kč

Výrobce: Rusko

Ovis olio gel tonizující s propolisem

Základem masážního gelu Ovis Olio s propolisem je spojení složek rostlinného a živočišného původu. Aktivní složky smetany z mléka australských ovcí jsou výborným zdrojem výživných látek na poškozené a stárnoucí buňky chrupavek a svalové hmoty. Gel také obsahuje biologické látky z čagy, propolisu, lopuchu, pelyňku a je obohacen olejem z jedle sibiřské a australského čajovníku.

účinky:

zklidňuje zánět kloubů (artritida, revmatoidní artritida, revmatismus, osteoartritida, skolióza, ischias, dna),
zpomaluje ničení a deformace kloubní chrupavky u osteoartrózy a osteochondrózy, osteoartritidu a osteoartrózu, podporuje aktivní regeneraci poškozené (zraněním a věkem) chrupavky a vlákna, vyživuje jejich základními stopovými prvky, normalizuje pohyblivost kloubů, zlepšuje jejich "maštění", optimalizuje složení a produkci synoviální tekutiny , posiluje ochranné vlastnosti a zlepšuje pružnost tkání stěn cév a kapilár ztracenou věkem, zpomaluje jejich stárnutí, stimuluje krevní oběh v kloubu, normalizuje narušení kloubů a vazů po výronech, pohmožděniny.

složení: Aqua, PEG 400, Glycerin, PEG-40 HYDROGENATED Castor Oil, PCA Isostearate, Hydroxyethylated Lanolin, Abies Sibirica Oil, CO2 concentrate, Arctium Majus, Oil-SC Artemisia, absinthium Extract, Golden root Water and Alcohol Extract, Fungus betulinum Water Extract , Propolis Water and Alcohol Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, camphora, Caffeine, carbamide, Succinic acid, E 331, Na-EDTA, Carbomer, Cyclopentasiloxane, Methylisothiazolinone, Triethanolamine, Perfume compound, E 102.

Dermatologicky testováno! Upozornění: Nepoužívejte při individuální nesnášenlivosti na jednotlivé složky gelu.

Obsah: 70ml

Výrobce: Rusko.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info