SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Gel-balzám Muravenit na klouby s jezevce tukem 70ml.

Gel-balzám Muravenit na klouby s jezevce tukem 70ml.

Skladom

Používá se na prohřátí a jako zdroj základních stopových prvků při artritidě, artróze, osteochondroze, osteoporóze, revmatismu, ischiasu, dnavé artritidy, traumatech (zlomeniny, podvrtnutí, modřiny, podvrtnutí), při podchlazení, zahřátí svalů před sportovním tréninkem.

  • Cena: 205,10 Kč

Výrobce: Rusko

Gel-balzám Muravenit na klouby s (jezevec tukem)

účinky:má vysoký energetický vliv, hřeje, zmírňuje bolesti kloubů a periartikulárních svalů, má silné protirevmatické vlastnosti, zastaví zánět a zmírňuje otoky kloubů, posiluje vnitřní i vnější kloubové vazy, normalizuje biomechanickou funkci kloubového spojení, zlepšuje pružnost kloubů, obnovuje funkci kloubního svalu, zlepšuje pružnost periartikulárních svalových vláken, vyživuje periartikulární svaly, vazy a šlachy vitamíny, organickými a anorganickými stopovými prvky, odstraňuje pocit "bobtnání" ve svalech paží a nohou (v důsledku hromadění kyseliny mléčné způsobeného zvýšenou fyzickou aktivitou (práce na zahradě, skok do dálky, vzpírání, cvičení, atd), zlepšuje krevní oběh v krevních a lymfatických cévách, způsobuje rychlý průtok krve do léčené oblasti, díky mravenčího alkoholu zlepšuje pružnost periartikulárních krevních cév;

Aktivní složky:mravenčí alkohol; Jezevčí tuk; Terpentýnová emulze; Bishofem; kolagen; hyaluronát sodný; extrakt koření; eukalyptový olej; mentol; kafr.

Určený k tlumení bolesti a zánět kloubů způsobený fyziologickými změnami (nedostatek vitamínů a minerálních látek) nebo po mechanickém nárazu (poškození), v spojovacích periartikulárních tkáních (svaly, vazy, šlachy). Obsahuje Jezevčí tuk, mravenčí alkohol, oleje a výtažky z léčivých rostlin. Je to JEDNODUCHÉ a efektivní řešení!

Jezevčí tuk je rozšířen v lékařství jako vysoce efektivní, přírodní léčivo a profylaktické činidlo na onemocnění svalů a cév, vazů a šlach, kostí a kloubů, na omrzlinami a popáleniny, nachlazení (Jezevčí tuk se natírá na hruď). Jezevčí tuk se používá při léčení degenerativních onemocnění pohybového aparátu, protože obsahuje velké množství vitamínů (A, B2, B5, B6, B12, R, K, PP-A) a stopových prvků (esenciální mastné nasycené organické kyseliny), obnovuje normální fungování okolí kloubu - svalového systému při onemocnění kloubů, což je velmi důležité.

Kontraindikace:Přecitlivělost na některou složku přípravku.

použití:Nanášíme masážními pohyby na čistou pokožku 2krát denně.

Ingredients: Aqua, Glycerin, PEG-40 HYDROGENATED Castoroil PCA Isostearate, PEG 400, Capsicum annuum Water and Alcohol Extract, Badger Fat, Pinus Sylvestris Leaf Extract, Hydrolyzed Collagen, Methyl Alcohol, Sodium (Potassium) Hyaluro-nates, Eucalyptus globulus Leaf Extract, na-EDTA, Carbomer, Triethanolamine, Menthol, camphora, Methylisothiazolinone, Bishofem, Cyclopentasiloxane, Perfume

Obsah: 70g

Výrobce: Rusko.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info