Chondroredaktor gel na klouby, 70 ml

VYPREDANÉ

Gel na klouby a páteř.Je zdrojem chondroitinu a kolagenu. Kolagen je "stavebním kamenem" a základem pojivové tkáně, dává mu sílu a pružnost, což zajišťuje spolehlivý provoz pohybového systému. Mravenčí jed aktivuje metabolické procesy, rychle proniká do hlubších vrstev pokožky, stimuluje aktivní obnovu poškozených a starých buněk a poskytuje jim užitečné mikroelementy.Jedlový éterický olej má silný protizánětlivý účinek.

Chondroredaktor gel na klouby

Gel na klouby a páteř. Je zdrojem chondroitinu a kolagenu. Kolagen je "stavebním kamenem" a základem pojivové tkáně, dává mu sílu a pružnost, což zajišťuje spolehlivý provoz pohybového systému. Mravenčí jed aktivuje metabolické procesy, rychle proniká do hlubších vrstev pokožky, stimuluje aktivní obnovu poškozených a starých buněk a poskytuje jim užitečné mikroelementy. Jedlový éterický olej má silný protizánětlivý účinek.

Doporučuje se při komplexní léčbě onemocnění kloubů a páteře způsobených destrukcí chrupavky a periartikulárních pojivových tkání a vláken:
- Artritidy, revmatoidní artritidy, revmatismu, osteoartritidy, osteoporózy, skoliózy, ischiasu,
- Změn súviasiacich se stárnutím, onemocněním kloubů končetin a páteře, u pacientů s lézemi, lumbosacral plexus, neuralgie, lumbago, zánět sedacího nervu;
- Pro zlepšení hojení zlomenin, podvrtnutí

účinky
- Gel má příznivý vliv na strukturu pohybového aparátu:
- Má velký vliv na zvýšení využití hlavních funkcí kůže, na kapilární systém, prohřívá;
- Lehkým místním dráždivým účinkem vyvolává v těle produkci speciálních protizánětlivých molekul, které zklidňují zjitřené receptory,
- Zlepšuje krevní oběh a mikrocirkulaci v postiženém kloubu; zlepšuje mazání kloubů: normalizuje složení, výrobu synoviální tekutiny, zlepšuje její mazací vlastnosti;
- Stimuluje obnovu zničené kloubní chrupavky (zlepšuje výživu poškozených tkání), aby se zabránilo jejímu dalšímu degradaci.
- Chondroitin (chondroitin sulfát) - vysokomolekulární polysacharid, který patří do skupiny glykosaminoglykanů (nebo proteoglykanů), podporuje ukládání vápníku v kostech, což podporuje aktivní obnovu poškozené nebo poraněné chrupavky a obnovuje kloubní chrupavku; chrání klouby před poškozením.
- Chondroitin má protizánětlivý a analgetický účinek, rychle potlačuje zánět kloubů; snižuje bolesti kloubů a páteře v klidu a při chůzi. Vhodný na případné chorobné procesy pojivových tkání, nejen chrupavek, ale i šlach a vazů. Zastaví starobní opotřebení kloubní chrupavky; obnovuje kloubový povrch; vyživuje a obnovuje synoviální membránu kloubní chrupavky; aktivuje produkci synoviální tekutiny, zvyšuje jeho viskoelastické vlastnosti.

aktivní složky
Chondroitin, kafr, mravenčí líh, silice jídle.

způsob použití
Vmasírovat 2-3 krát denně.

složení
Aqua, PEG-400, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Cyclomethicone, Hydroxyethylcellulose, Camphor, Abies Sibirica Oil, Phenoxyethanol, Methylisothiazolinone, Sodium Chondroitin Sulfate, Triethanolamine, 1-Hydroxyethylidene diphosphonic acid and its salts, Sodium Hydroxide, Potassium Hydroxide, Formic Acid, Hydrolyzed Collagen.

Obsah: 70ml