Chondroredaktor gel na klouby, 70 ml

Skladom

Gel na klouby a páteř.Je zdrojem chondroitinu a kolagenu. Kolagen je "stavebním kamenem" a základem pojivové tkáně, dává mu sílu a pružnost, což zajišťuje spolehlivý provoz pohybového systému. Mravenčí jed aktivuje metabolické procesy, rychle proniká do hlubších vrstev pokožky, stimuluje aktivní obnovu poškozených a starých buněk a poskytuje jim užitečné mikroelementy.Jedlový éterický olej má silný protizánětlivý účinek.

Chondroredaktor gel na klouby

Gel na klouby a páteř. Je zdrojem chondroitinu a kolagenu. Kolagen je "stavebním kamenem" a základem pojivové tkáně, dává mu sílu a pružnost, což zajišťuje spolehlivý provoz pohybového systému. Mravenčí jed aktivuje metabolické procesy, rychle proniká do hlubších vrstev pokožky, stimuluje aktivní obnovu poškozených a starých buněk a poskytuje jim užitečné mikroelementy. Jedlový éterický olej má silný protizánětlivý účinek.

Doporučuje se při komplexní léčbě onemocnění kloubů a páteře způsobených destrukcí chrupavky a periartikulárních pojivových tkání a vláken:
- Artritidy, revmatoidní artritidy, revmatismu, osteoartritidy, osteoporózy, skoliózy, ischiasu,
- Změn súviasiacich se stárnutím, onemocněním kloubů končetin a páteře, u pacientů s lézemi, lumbosacral plexus, neuralgie, lumbago, zánět sedacího nervu;
- Pro zlepšení hojení zlomenin, podvrtnutí

účinky
- Gel má příznivý vliv na strukturu pohybového aparátu:
- Má velký vliv na zvýšení využití hlavních funkcí kůže, na kapilární systém, prohřívá;
- Lehkým místním dráždivým účinkem vyvolává v těle produkci speciálních protizánětlivých molekul, které zklidňují zjitřené receptory,
- Zlepšuje krevní oběh a mikrocirkulaci v postiženém kloubu; zlepšuje mazání kloubů: normalizuje složení, výrobu synoviální tekutiny, zlepšuje její mazací vlastnosti;
- Stimuluje obnovu zničené kloubní chrupavky (zlepšuje výživu poškozených tkání), aby se zabránilo jejímu dalšímu degradaci.
- Chondroitin (chondroitin sulfát) - vysokomolekulární polysacharid, který patří do skupiny glykosaminoglykanů (nebo proteoglykanů), podporuje ukládání vápníku v kostech, což podporuje aktivní obnovu poškozené nebo poraněné chrupavky a obnovuje kloubní chrupavku; chrání klouby před poškozením.
- Chondroitin má protizánětlivý a analgetický účinek, rychle potlačuje zánět kloubů; snižuje bolesti kloubů a páteře v klidu a při chůzi. Vhodný na případné chorobné procesy pojivových tkání, nejen chrupavek, ale i šlach a vazů. Zastaví starobní opotřebení kloubní chrupavky; obnovuje kloubový povrch; vyživuje a obnovuje synoviální membránu kloubní chrupavky; aktivuje produkci synoviální tekutiny, zvyšuje jeho viskoelastické vlastnosti.

aktivní složky
Chondroitin, kafr, mravenčí líh, silice jídle.

způsob použití
Vmasírovat 2-3 krát denně.

složení
Čistá voda, polyethylenglykol PEG 400, glycerin, Emulgin LZZ 455 (hydrogenovaný ricinový olej), cyklomethicon DC 245, CarbopolETD 2001 (carbopol), Natrosol, kafr, jedle silice, chondroitin sulfát, hydroxid sodný, kyselina mravenčí, hydrolyzovaný kolagen, barviva, Sharomix MCI.

Obsah: 70ml

Alternativní produkty

Chondroredaktor bylinný sirup, 250 ml.

• 371,80 Kč