SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Čínský červený mléčný čaj 100g.

Čínský červený mléčný čaj 100g.

Skladom NOVINKA

Tajemství oblíbenosti tohoto čaje se v 19. století stalo majetkem celé Číny a recept na jeho výrobu se zachoval dodnes. Čínský červený čaj je plně kvašený čaj, v Evropě se mu říká "černý", protože jeho lístek po procesu kvašení zčerná s jemným leskem. Tento čaj svou originální chutí překvapí a potěší celou vaši rodinu!

  • Cena: 123,10 Kč

Tajemství oblíbenosti tohoto čaje se v 19. století stalo majetkem celé Číny a recept na jeho výrobu se zachoval dodnes. Čínský červený čaj je plně kvašený čaj, v Evropě se mu říká "černý", protože jeho lístek po procesu kvašení zčerná s jemným leskem.

Díky fermentačním produktem je červený čaj překvapivě bohatý na různé látky a mikroelementy, jejichž prospěšné vlastnosti jsou známy již po staletí.

Mléčný červený čaj má výraznou mléčně krémovou aroma s tóny sušeného ovoce a zanechává příjemnou pachuť a jeho výluh má úžasnou jantarově-rubínovou barvu. Tento čaj je jemnější než zelený čaj, má vliv na tělo a nezpůsobuje nespavost. Tento čaj svou originální chutí překvapí a potěší celou vaši rodinu!

Složky červeného čaje a mléka se navzájem doplňují: čaj dobře obnovuje sílu po fyzické práci, uvolňuje a tonizuje současně stimuluje duševní aktivitu, zvyšuje fyzickou aktivitu.

Složení: dlouhý listový černý čaj, mléčná aroma.

Způsob použití: jednu čajovou lžičku zalijeme vařící 80 ° C vodou do 200 ml sklenice a necháme louhovat 3-5 minut.

Skladujte na tmavém místě s relativní vlhkostí nejvýše 70%.

Kontraindikace: individuální intolerance na jednotlivé složky produktu.

Země původu: Rusko

Obsah: 100g

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info