SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Fermentozim Forte 25 tbl

Fermentozim Forte 25 tbl

Skladom NOVINKA

"Fermentozim Forte" u pankreatinu a biotinem pomáhá obnovit pankreas, kompenzovat nedostatek trávicích enzymů a normalizovat trávení.

  • Cena: 151,30 Kč

Trávení je důsledkem poškození nebo nefunkčnosti různých orgánů trávicího systému. Na normální trávení je potřeba dostatečné množství trávicích enzymů, ale při nadbytku nebo nesprávné výživě dochází k jejich nedostatku, což vede k porušení absorpce živin. S věkem roste i potřeba enzymů, protože jejich produkce v těle klesá. Výsledkem jsou nepříjemné pocity v žaludku a střevech.

"Fermentozim Forte" u pankreatinu a biotinem pomáhá obnovit funkčnost slinivky, kompenzovat nedostatek trávicích enzymů a normalizovat trávení.

Doplňuje nedostatek pankreatických enzymů. Usnadňuje trávení a normalizuje gastrointestinální trakt, čímž pomáhá předcházet potížím, bolesti a nepohodlí. Díky lipáze zvyšuje vstřebávání vitamínů A, D, E, K rozpustných v tucích.

Biotin pomáhá udržovat normální metabolismus makroživin.

Složení: pankreatínový prášek, celulózové plnivo, regulátor adheze oxidu křemičitého, stabilizátor hořečnaté soli mastných kyselin, stabilizátor polyvinylpyrrolidonu, D-biotin, hydroxypropylmetylcelulózová glazura, polyetylénglykolová glazura, polyetylénglykolová glazura, barvivo

Způsob použití: dospělí užívali 1 tabletu 3 -krát denně s jídlem.

Kontraindikace: individuální intolerance na jednotlivé složky produktu. Nedoporučuje se pro těhotné a kojící ženy.

Obsah: 25 tbl

Země původu: Rusko

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info