Ústní voda "Green Altaj" cedrová 250 ml.

Ústní voda spolehlivě eliminuje krvácení a onemocnění dásní. Zabraňuje vzniku zubního plaku a osvěžuje dech.

Ústní voda Altai čistí ústní dutinu a osvěžuje dech. Zabraňuje tvorbě zubního plaku, zlepšuje stav dásní a snižuje jejich krvácení. Ničí bakterie a mikroby v těžko dostupných místech ústní dutiny. Je účinným doplňkem zubní pasty.

Vyplachování úst ústní vodou s obsahem cedru je účinným prostředkem na zbavení se potíží s častých zánětů ďasiem a na spolehlivou a účinnou prevenci proti zubního kazu. Pravidelné používání produktu zaručuje svěží dech, antibakteriální účinek a snížení citlivosti zubů.

Způsob aplikace: Naplňte uzávěr a vyplachujte si ústa 1 minutu. Ústní vodu nepolykejte ani nepijte a po použití si vypláchněte ústa vodou. Používejte 2krát denně.

Složení: voda, sorbitol, kokoetyletionát sodný, fytodistilát ze smrkových jehliček, extrakt z chlorofylu z jehličí a cedru, extrakt z třezalky tečkované, šalvěj, cukerné sodný, alantoin, extrakt z aloe vera, salicylát sodný, hydrogenovaný ricinový olej PEG-40 potravinářská aroma, mentyl laktát, benzoát sodný, potravinářské barvivo B11.

Kontraindikace: nepoužívejte při individuální intoleranci na složky produktu.

Obsah: 250 ml