SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Depilační krém na podpaží a oblast bikin s výtažkem z heřmánku

Depilační krém na podpaží a oblast bikin s výtažkem z heřmánku

Skladom NOVINKA

Depilační krém s extraktem z heřmánku na oblast bikin a podpaží pro citlivou pokožku - díky přítomnosti přírodních složek, umožňuje jemně a super efektivně odstraňovat nežádoucí chloupky i z nejcitlivějších oblastí těla.

  • Cena: 64,10 Kč

Tento depilační krém je zásadně novým produktem díky přítomnosti přírodních složek v jeho složení. Je navržen tak, aby snadno, šetrně a bezpečně odstranil nežádoucí chloupky z nejcitlivějších oblastí těla, jako jsou oblast třísel a podpaží. V důsledku použití tohoto prostředku se můžete účinně zbavit ochlupení na těle, aniž jste poškodili citlivou pokožku.

Složení: Aqua, Calcium Thioglycolate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetyl Palmitate, Monopropylene glycol, Urea, Glyceryl Monostearate, Sweet Almond Oil, Potassium Hydroxide, Chamomilla Recutita Extract, Panthenol, Metylparaben, Tocopherol Acetate, Allantoin, Parfum, Propylparaben.

Způsob použití: Krém naneste přímo na pokožku a rovnoměrně rozetřete, aby zcela překryl chloupky. Nechte ho působit na pokožce 5 až 7 minut. Pokud máte pocit, že máte tvrdší nebo hustší chloupky, doporučujeme nechat krém trochu déle, nejvýše však do 10 minut. Nakonec odstraňte krém z chloupků pomocí vatových tamponů a po použití pokožku důkladně opláchněte vodou a osušte.

Upozornění: Nepřekračujte celkovou dobu aplikace 10 minut. Nepoužívejte na obličej, hlavu, prsa ani na jiné části těla. Nepoužívat na jizvy, znaménka,, poškozenou, podrážděnou nebo spálenou pokožku, na pokožku, která se depilovanou za posledních 72 hodin nebo na kůži, která v minulosti alergickou reakci na krémy na odstraňování chloupků.

Před každým použitím otestujte kožní reakci nanesením krému na malou část oblasti, kterou chcete ošetřit. Pokud po 24 hodinách nedojde k nepříznivým reakcím, začněte používat. Mezi aplikacemi vždy počkejte 72 hodin. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte obal. V případě zasažení očí vymývejte velkým množstvím vody a vyhledat lékařskou pomoc.

Kontraindikace: individuální nesnášenlivost na jednotlivé složky produktu.

Objem: 25 ml

Země původu: Rusko

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info