SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Eleutherokok dražé - 50 tbl.

Eleutherokok dražé -  50 tbl.

Skladom

Eleuterokok nazývaný i Sibiřský ženšen má tonizující účinky.

  • Cena: 115,40 Kč

Eleuterokok nazývaný i Sibiřský ženšen má tonizující účinky. Při dlouhodobém užívání se zlepšuje celkový zdravotní stav- imunita, psychyka, energie. Bylo zjištěno, že má rozmanitý účinek na tělo: stimuluje centrální nervový systém, zvyšuje motorickou aktivitu a duševní výkonnost, zvyšuje ostrost vidění, zvyšuje bazální metabolismus a adaptogenní vlastnosti organismu. Je dokázáno, že sibiřský žen-šen zvyšuje odolnost organismu proti škodlivým vnějším vlivům, jakož i faktory způsobující vývoj zánětu, ovládacích prvků na stres, zvyšuje imunitu a regenerační procesy, zpomaluje růst nádorových buněk, má výrazný radioprotektivní účinek a aniž by docházelo k nežádoucím účinkům. Svými vlastnostmi je podobný ženšenu. Kořen eleuterokoku obsahuje 7 glykosidy, silice, alkaloidy aralin, deriváty kumarínu.Jednorazové použití sibiřského ženšenu má povzbuzující účinky - snižuje únavu, ospalost, a zvýšené sportovní výkon. Sibiřský žen-šen také zlepšuje duševní výkonnost po dlouhou dobu.

složení:

  • Účinné látky: oddenky s kořeny pichlavého Eleutherococcus, vitamin C, vitamin E, listy kopřivy.
  • Pomocné látky: laktóza, cukr, barvivo, hydrogenuhličitan hořečnatý, protispékavé látky: kyselina stearová vápenatá a mastek, sirup, potravinářské žluté barvivo "Sunset", glazury: slunečnicový olej, včelí vosk, potravinářský parafín.

Použití: Dospělí užívají 2 tablety 2 krát denně s jídlem. Trvání přijetí je 4 týdny.

Upozornění: Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Neužívat při individuální nesnášenlivosti na některou složku přípravku.

Obsah: 50tabl.

Země původu: RU

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info