SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Kusy houby z divoké čagy 130g BIO

Kusy houby z divoké čagy 130g BIO

Skladom NOVINKA

V tradiční východní medicíně a lidovém léčitelství se houba čaga (Inonotus obliquus) používá již od pradávna. První písemné zmínky jsou přibližně od roku 1500. Poslední výzkumy potvrdily, že čaga má silný antibakteriální, protiplísňový a protizánětlivý účinek.

  • Cena: 387,20 Kč

Organický doplněk výživy:

- přírodní zdroj vitamínu B1, B2, B5

- obnovuje vyčerpané organismy

- vysoký obsah antioxidantů

Vitamíny B1 a B2 obsažené v Cage napomáhají normálnímu fungování nervového systému. Vitamín B2 pomáhá pokožce zůstat zdravou. Kyselina pantothenová (vitamin B5) pomáhá snižovat vyčerpání a únavu. Zdravá strava a životní styl je založen na rozmanité stravě!

Použití tradiční recept: do šálku nalijte 200ml 50 ° C horkou vody a přidejte jeden kousek a nechte louhovat 5-6 hodin až 48 hodin. Vyberte kousky na talířek. Zbytek kapaliny znovu zahřejte na 40 - 50 ° C. Poté vložte kousky zpět do tekutiny a nechte je louhovat 4-5 hodin. Následně přeceďte vzniklý roztok do kterého přidejte ochlazenou převařenou vodu tak, abyste dosáhli původní objem kapaliny 200ml. Můžete skladovat v lednici až 4 dny v zavřené nádobě. Kusy mohou být znovu použity až 5 krát a pak by se na přípravu měli použít nové kousky. Pro nejlepší účinek by mělo 100 ml vypít 2 - 3x denně před jídlem po dobu 3 týdnů.

Recepty připravuje Margit Harm, estonská odbornice na houby a gurmánka.

Vhodné pro děti starší 3 let

Země původu: Estonsko

Obsah: 130g

Ostatní informace na stránce: www.chagahealth.sk

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info