SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Immuno Elixír Čaga & Černý rybíz 500ml BIO

 Immuno Elixír Čaga & Černý rybíz 500ml BIO

Skladom NOVINKA

Immuno Elixír Čaga a černý rybíz je inspirován originálním elixírem Elemental který, posiluje dospělých a imunitní systém dětí. Silný imunologický elixír má vysoký obsah vitaminu C, čagy, černého rybízu a různých severských bylin plus med.

  • Cena: 1153,80 Kč

Elixír s vitaminem C posiluje imunitní systém. Vitamin C přispívá k:

- normální funkce imunitního systému

- normální funkce nervového systému

- normální psychologické funkce

- snížení únavy a únavy

- vhodné i pro děti starší 3 let

Hlavní složky: čaga, černý rybíz, bylinky a med

Všechny ingredience, které používáme, jsou dobře známé v tradiční severské medicíně, ale mají i vědecky prokázané účinky na lidské tělo a mysl. Všechny složky se používají na obnovu a posílení organismu a mohou předcházet různým nemocem. Silná imunita nás udržuje zdravých. Imuno Elixir je bezpečný pro děti od 3 let. Pokud byste se chtěli hlouběji zabývat, neváhejte a přečtěte si více o všech komponentech Immuno Elixir v kategorii TRADICE A VĚDA.

Složení: Extrakt z houby čaga 60% (voda, čaga (Inonotus obliquus) *), koncentrát černého rybízu 28% (Ribes nigrum) *), med 10% *, extrakt z borovicových pupenů (Pinus sylvestris) *), extrakt z květů žebříčku lékařského (Achillea millefolium) *), vitamin C (kyselina L-askorbová) 200mg / 50 ml denní dávky

Skladování: Skladujte na chladném místě a chráněny před světlem. Po otevření spotřebujte do 10 dní.

Dávkování: Denní dávka pro dospělého je 25 ml před jídlem dvakrát denně. To je maximální denní dávka 50 ml. Dávkování Immuno Elixíru pro děti podle věku:

4 - 8 let 6 ml
9 -13 let 11 ml
14 - 18 let 16 ml

Mělo by se také vzít v úvahu množství vitamínu C získaného s jinými výživnými látkami a odpovídajícím způsobem snížit množství elixíru.
1 polévková lžíce = 5 ml

* Dávkování Immuno Elixir pro děti je založeno na mezinárodně uznávaném nařízení o dávkování vitaminu C podle FDA (Institute of Medicine. Food and Nutrition Board. Referenční dávky ve stravě pro vitamin C, vitamin E, selen a karotenoidy. Washington, DC: Národní akademie Press , 2000).

Upozornění: Nedoporučuje se pro děti do 3 let! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Nepoužívejte doplněk výživy jako náhradu pestré stravy! Pokud jste těhotná, kojíte užíváte léky nebo máte nějaké zdravotní potíže, před použitím tohoto produktu se poraďte se svým lékařem. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na složky. Uchovávejte mimo dosah dětí

Země původu: Estonsko

Obsah: 500ml

Ostatní informace na stránce: www.chagahealth.sk

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info