SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Depilační krém s avokádovým olejem pro citlivou pokožku

Depilační krém s avokádovým olejem pro citlivou pokožku

Skladom NOVINKA

Tento všestranný depilační krém vytvořili specialisté kosmetické společnosti na rychlé, snadné, bezpečné a úplné odstranění nežádoucího ochlupení z kterékoli části těla kromě obličeje.

  • Cena: 89,70 Kč

Tento všestranný depilační krém vytvořili specialisté kosmetické společnosti na rychlé, snadné, bezpečné a úplné odstranění nežádoucího ochlupení z kterékoli části těla kromě obličeje. Produkt obsahuje vysoce efektivní zvlhčující komplex obohacený o vitamíny a minerály, který vám umožní dokonale hydratovat a vyživovat pokožku během procedury depilace. Díky obsahu avokádového oleje produkt dokonale hydratuje a zjemňuje pokožku. Depilační krém má také uklidňující účinek a zabraňuje podráždění citlivé pokožky. Jeho opakovaná aplikace může účinně zpomalit růst ochlupení na těle.

Složení: Aqua,Calcium Thioqiycolate,Cetearyl Alcohol,Glyceryl Stearate,Ceteareth-20, Ceteareth- 12, Cetyl Palmitate, Monopropylene Glycol, Urea, Glyceryl Monostearate, Sweet Almond Oil, Potassium Hydroxide, Persea Gratissima (Avocado)Oil, Panthenol, Methylparaben, Propylparaben, Tocopherol Acetate, Allantoin, Parfum. 

Způsob použití: Krém naneste přímo na pokožku a rovnoměrně rozetřete, aby zcela překryl chloupky. Nechte ho působit na pokožce 5 až 7 minut. Pokud máte pocit, že máte tvrdší nebo hustší chloupky, doporučujeme nechat krém trochu déle, nejvýše však do 10 minut. Nakonec odstraňte krém z chloupků pomocí vatových tamponů a po použití pokožku důkladně opláchněte vodou a osušte.

Upozornění: Nepřekračujte celkovou dobu aplikace 10 minut. Nepoužívat na jizvy, znaménka, poškozenou, podrážděnou nebo spálenou pokožku, na pokožku, která se depilovanou za posledních 72 hodin nebo na kůži, která v minulosti alergickou reakci na krémy na odstraňování chloupků.

Před každým použitím otestujte kožní reakci nanesením krému na malou část oblasti, kterou chcete ošetřit. Pokud po 24 hodinách nedojde k nepříznivým reakcím, začněte používat. Mezi aplikacemi vždy počkejte 72 hodin. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte obal. V případě zasažení očí vymývejte velkým množstvím vody a vyhledat lékařskou pomoc.

Kontraindikace: individuální nesnášenlivost na jednotlivé složky produktu.

Objem: 50 ml

Země původu: Rusko

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info