Planeta Organica - Organický tělový krém s baobabovým olejem

Organický tělový krém s baobabovým olejem je určen zejména k tomu, aby zanechal pokožku jemnou a tonizovanou.

Produkt certifikován společností ECOSERT Cosmos Organic a chráněný ochrannou známkou Vegan Society. Veganská ochranná známka je mezinárodně uznávaný standard pro přísady a testování produktů, které jsou bez jakýchkoliv živočišných použití. Obsahuje 98,6% přírodních složek.

• Organický baobabový olej hluboce hydratuje a vyživuje pokožku, zlepšuje její hladkost a pružnost.
  • Organický extrakt z etiopské kávy tonizuje a vyhlazuje pokožku, vrací přirozenou mládí a zářivost.
  • Vitamin E je silný antioxidant, který zanechává pokožku krásnou, pružnou a přirozeně mladistvou.

Způsob použití: Naneste malé množství krému masážními pohyby na tělo po sprchování nebo vždy, když vaše tělo potřebuje hydrataci.

Složení: Aqua, Melilotus Albus Flower/Leaf/Stem Extract*, Dicaprylyl Ether, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Coco-Caprylate/Caprate, Glyceryl Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate Citrate, Adansonia Digitata Seed Oil*, Coffea Arabica Seed Extract*, Sodium Stearoyl Glutamate, Pelargonium Graveolens Oil, Xanthan Gum, Tocopherol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Citric Acid, Parfum, CI 77492, Linalool, Limonene, Citronellol.

Země původu: Europe