Planeta Organica - Organický krém na ruce s baobabovým olejem

Skladom

Organický krém na ruce s baobabovým olejem je navržen tak, aby zanechal pokožku dokonale jemnou a mladší.

Produkt certifikován společností ECOSERT Cosmos Organic a chráněný ochrannou známkou Vegan Society. Veganská ochranná známka je mezinárodně uznávaný standard pro přísady a testování produktů, které jsou bez jakýchkoliv živočišných použití. Obsahuje 97,8% přírodních složek a 10% složek organického původu.

• Organický baobový olej intenzivně vyživuje pokožku, zlepšuje její hladkost a pružnost.
  • Organické kakaové máslo pokrývá pokožku vitamíny, obnovuje a omlazuje, zanechává ji jemnou a hedvábnou.

Způsob použití: Jemně vmasírujte malé množství krému na suché ruce.

Složení: Aqua, Melilotus Albus Flower/Leaf/Stem Extract*, Helianthus Annuus Seed Oil*, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Coco-Caprylate/Caprate, Glycerin, Adansonia Digitata Seed Oil*, Theobroma Cacao Seed Butter*, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Tocopherol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Citric Acid, Parfum, CI77492, Linalool, Limonene, Citronellol.