Planeta Organica - Organický krém na ruce s kokosovým olejem

Skladom

Organický kokosový krém na ruce je určen především na okamžitou hydrataci a hladkost pokožky.

Produkt certifikován společností ECOSERT Cosmos Organic a chráněný ochrannou známkou Vegan Society. Veganská ochranná známka je mezinárodně uznávaný standard pro přísady a testování produktů, které jsou bez jakýchkoliv živočišných použití. Obsahuje 98,7% přírodních složek.

• Organický kokosový olej dodává pokožce revitalizující vlhkost, odstraňuje pocit sucha a zanechává pokožku mladší a hladší.
  • Organický lotosový extrakt hydratuje oblast kutikuly.

Způsob použití: Jemně vmasírujte malé množství krému na suché ruce

Složení: Aqua, Melilotus Albus Flower/Leaf/Stem Extract*, Helianthus Annuus Seed Oil*, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Coco-Caprylate/Caprate, Glycerin, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Cocos Nucifera Oil*, Maris Sal, Nelumbo Nucifera Flower Extract*, Citrus Aurantium Amara Flower Water*, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Tocopherol, Parfum, Limonene.

Země původu: Europa