Planeta Organica - Organická maska ​​na vlasy s kokosovým olejem

Skladom

Bohatá maska ​​na vlasy s kokosovým olejem je určena především pro dokonalé zvlhčení vlasů, výživu, hladkost a lesk vlasů.

Produkt certifikován společností ECOSERT Cosmos Organic a chráněný ochrannou známkou Vegan Society. Veganská ochranná známka je mezinárodně uznávaný standard pro přísady a testování produktů, které jsou bez jakýchkoliv živočišných použití.

• Organický kokosový olej dodává vlasům vlhkost, poskytuje jim hladkost a oslňující lesk.
  • Organický extrakt z pomerančových květů zjemňuje vlasy, zanechává je hladké a hedvábné.
  • Vitamín B5 obnovuje vlasy po celé délce a poskytuje jim vitalitu.

Způsob použití: Naneste masku na čisté a mokré vlasy, rovnoměrně rozetřete po celé délce. Nechte působit 3-5 minut a opláchněte vodou.

Složení: Aqua, Cetearyl Alcohol, Bis-Cetearyl Amodimethicone, Cetrimonium Chloride, Cocos Nucifera Oil*, Citrus Aurantium Amara Flower Water*, Hydroxyethylcellulose, Panthenol, Glycerin, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Cetrimonium Bromide, Parfum.

Země původu: Europa