Planeta Organica - Organické tělové mléko s kokosovým olejem

Tělové mléko je určeno především na okamžitou hlubokou hydrataci a změkčení pokožky.

Produkt certifikován společností ECOSERT Cosmos Organic a chráněný ochrannou známkou Vegan Society. Veganská ochranná známka je mezinárodně uznávaný standard pro přísady a testování produktů, které jsou bez jakýchkoliv živočišných použití.

• Organický kokosový olej hluboko vyživuje pokožku, zanechává ji hladkou a hedvábnou.
  • Organický extrakt z květů mallow naplňuje pokožku životodárnou vlhkostí a zanechává ji voňavou.
  • Extrakt z organických pomerančových květů dodává pokožce vitamíny, díky čemuž bude pokožka jemnější a měkčí.

Způsob použití: Naneste malé množství krému masážními pohyby na tělo po sprchování nebo vždy, když vaše tělo potřebuje hydrataci.

Složení: Aqua, Octyldodecanol, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii Butter, Glycerin, Coco-Caprylate/Caprate, Cocos Nucifera Oil*, Malva Sylvestris Flower Extract*, Citrus Aurantium Amara Flower Water*, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Tocopherol, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Linolenate, Citric Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum.

Země původu: Europa