Planeta Organica - Organický kondicionér s kokosovým olejem

Kondicionér dokonale hydratuje vlasy a zvyšuje jejich přirozený lesk. Zanechá vlasy jemné, pružné, vyživené a rozzářené.

Produkt certifikován společností ECOSERT Cosmos Organic a chráněný ochrannou známkou Vegan Society. Veganská ochranná známka je mezinárodně uznávaný standard pro přísady a testování produktů, které jsou bez jakýchkoliv živočišných použití.

• Organický kokosový olej intenzivně hydratuje vlasy a zanechává je nekonečně měkké a pružné.
  • Extrakt z organického pomerančového květu poskytuje lesk a zanechává vlasy jemné a hedvábné.

Způsob použití: Použijte kondicionér na čisté a mokré vlasy. Rovnoměrně ho rozetřete po celé délce vlasů, nechte působit 1-2 minuty a opláchněte teplou vodou.

Složení: Aqua, Cetearyl Alcohol, Bis-Cetearyl Amodimethicone, Cocos Nucifera Oil*, Citrus Aurantium Amara Flower Water*, Behentrimonium Chloride, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Lauryl Glucoside, Glycerin, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Parfum.

Země původu: Europa