Planeta Organica - Organický šampon s kokosovým olejem

Šampon na dokonalou hydrataci vlasů a zároveň zvyšuje jejich přirozený lesk. Zanechá vlasy jemné, pružné, vyživené a rozzářené.

Produkt certifikován společností ECOSERT Cosmos Organic a chráněný ochrannou známkou Vegan Society. Veganská ochranná známka je mezinárodně uznávaný standard pro přísady a testování produktů, které jsou bez jakýchkoliv živočišných použití. Obsahuje 97,8% přírodních složek a 10% složek organického původu.

Šampon dokonale hydratuje vlasy a zvyšuje jejich přirozený lesk. Zanechá vlasy jemné, pružné, vyživené a rozzářené.

• Organický kokosový olej intenzivně hydratuje vlasy a zanechává je nekonečně měkké a pružné.
  • Extrakt z organických pomerančových květů dodává vlasům oslnivý lesk a zářivost.
  • Srdcem našeho šamponu je indický mýdlový ořech - přírodní čistící prostředek.

Způsob použití: Naneste šampon na vlhké vlasy, masírováním vytvořte pěnu a poté důkladně opláchněte.

Složení: Aqua, Melilotus Albus Flower/Leaf/Stem Extract*, Sodium Coco-Sulfate, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Cocos Nucifera Oil*, Citrus Aurantium Amara Flower Water*, Sapindus Trifoliatus Fruit Extract, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum, Limonene.

Země původu: Europa