SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Krém se žraločím tukem - antimykotický 75ml

 Krém se žraločím tukem - antimykotický 75ml

VYPREDANÉ

Krém-balzám se žraločím tukem a korkovníky Amurská tvoří úžasnou dvojku proti plísním a pocení nohou. Žraločí olej je přírodní antibiotikum, které má silný antiseptický, baktericidní a antivirový účinek, účinně zvládá různé plísňová onemocnění, bakteriální infekce, dermatitidu a opar.

Krém-balzám na plísně a pocení nohou

Žraločí tuk je přírodní antibiotikum. Korkovník amurský podporuje hojení ran a prasklin, normalizuje práci potních a mazových žláz, omezuje pocení těla a nohou a zabraňuje průniku plísňových infekcí. Může se použít jako profylaktický prostředek při návštěvě bazénu, koupele, sauny.ktoré má silný antiseptický, baktericidní a antivirový účinek, účinně zvládá různé plísňová onemocnění, bakteriální infekce, dermatitidu, je aktivní proti viru herpes.

Korkovník amurský podporuje hojení ran a prasklin, normalizuje práci potních a mazových žláz, omezuje pocení těla a nohou a zabraňuje průniku plísňových infekcí. Může se použít jako profylaktický prostředek při návštěvě bazénu, koupele, sauny.

Éterické oleje z levandule, jalovce a čajovníku zvyšují účinek této kombinace, protože samy o sobě mají baktericidní, protizánětlivý a hojivý účinek.

Způsob aplikace: aby se zabránilo plísňovým infekcím, před každou návštěvou bazénu, koupání, pláže vtírejte krém do pokožky chodidel. V případě plísňové infekce nebo nadměrného pocení nohou se doporučuje krém nanášet každý den, ráno a večer, na čistou pokožku nohou.

Kontraindikace: individuální intolerance k jednotlivým složkám.

složení:
Voda, glycerin, polyoxyetylovaný (20) cetylstearylalkohol, kukuřičný olej, cetylstearylalkohol, dimetikon, aristophlex AVC, žraločí olej, extrakt z dubové kůry, extrakt z březových listů, mentol, extrakt ze korkovníky amurského, triklosan, levandulový olej, jalovcový olej, tymiánový olej , diazolidinylmočovina, jódpropinylbutylkarbamát, propylenglykol.

Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě 5 - 25 ° C

Objem: 75 ml

Země původu: RU

 

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info