SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Propolisové pastilky na cucání - heřmánek a tymián.

Propolisové pastilky na cucání - heřmánek a tymián.

VYPREDANÉ

Pastilky s příchutí heřmánku a tymiánu obsahují flavonoidy a léčivé extrakty, které pomáhají snižovat bolest v krku, bojují proti kašli, zánětu sliznice dutiny ústní a léčí její léze.

Pastilky heřmánek-tymián obsahují účinnou kombinaci přírodních extraktů. Účinné látky, které tvoří pastilky, se doporučují při kašli, bolestech v krku, stomatitidě, poškození sliznice ústní dutiny, na lepší hojení ústních mikrotraumat a při nachlazení a onemocněních dýchacích cest.

  • Propolis obsažený v pastilkách je cenný, protože obsahuje vitamíny A, E, PP, B1, B2, B3, B6, aminokyseliny, organické kyseliny, flavony, flavanoidy. Propolis navíc zvyšuje imunitu, hojení tkání, zlepšuje metabolismus, posiluje cévy, zmírňuje bolesti, které se vyskytují při zánětech horních cest dýchacích a sliznice ústní dutiny.
  • Výtažek z květů heřmánku (Matricaria chamomilla) obsahuje éterický olej s charakteristickým zápachem. Hlavní složkou oleje je chamazulen, kterému se připisují hlavní léčivé vlastnosti heřmánku jako léčivé rostliny. Extrakt z květů heřmánku má protizánětlivé, spasmolytické, antimikrobiální, diaphoretické a další vlastnosti.
  • Bylina tymiánu má expektorační účinek, zvyšuje množství sekrečního výtoku ze sliznic horních cest dýchacích, pomáhá zředit sputum a urychlit jeho evakuaci, také zjemňuje hrdlo suchostí a pocením.
  • Mentol má spasmolytický a mírný antiseptický účinek, dezodoruje a osvěžuje ústní dutinu. Při aplikaci na sliznice způsobuje mentol podráždění nervových zakončení doprovázené pocitem chladu, mírným pálením a mravenčením a má mírný lokální anestetický účinek. kyseliny ursolové a oleanolová.

Složení: Sacharóza, Glukóza, extrakt z propolisu 15,0 mg, Tekutý extrakt z květů heřmánku (Matricaria chamomilla) 10,0 mg, Bylinný extrakt z tymiánu (Thymus serpyllum)) 10,0 mg, mentol 5,0 mg

Způsob aplikace: Tablety se po jídle pomalu rozpustit v ústech. Dospělí užívají jednu tabletu až čtyřikrát denně. Trvání přijetí je 10-15 dní.

Kontraindikace: Individuální intolerance složek, nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Před použitím se doporučuje konzultovat s lékařem.

Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě, mimo dosah dětí, při teplotě nepřesahující + 25 ° С.

Země původu: Rusko

Obsah: 18 pastilek

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info